666422-2026 - Competition
Czechia – Construction work – II/503 Nymburk, most ev.č.503-004 přes Labe II.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: II/503 Nymburk, most ev.č.503-004 přes Labe II.
Description: Rekonstrukce mostu ev.č. 503-004 přes řeku Labe, který je situován v intravilánu města Nymburk ve Středočeském kraji. Bude provedena sanace nosné konstrukce mostu, včetně úpravy jejího statického modelu. Most je chráněnou technickou památkou - rekonstrukce včetně částečné výměny mostního vybavení bude prováděno za dohledu pracovníků památkové péče NPÚ. Rozsah stavby je podrobně specifikován v přiložené zadávací dokumentaci. Objednatel zajistil provedení Geotechnického monitoringu přilehlého okolí a budov, který bude aktivní až do doby kolaudace stavby a několik týdnů po jejím ukončení. Zhotovitel provede vymístění většiny inženýrských síti z mostu do podzemního kolektoru. Výstavba kolektoru pod řekou Labe je podzemním dílem, které je součástí zadání. Silnice II/503 bude dotčena stavbou pouze v nutném rozsahu pro plynulé napojení nivelety mostu po rekonstrukci na její stávající stav. Součástí díla je také stavba spolu zadavatele - města Nymburk - lávka pro pěší ev.č. NB05 - stavební objekt SO 201.
Internal identifier: VZ-0331/00066001/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Měření skutečně provedeného množství plnění; odpovídající prodloužení termínu provádění Díla