2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa 3 szt. samochodów terenowych ze stałym napędem na 4 koła do prac w trudnym terenie w ramach projektu SOPO IV
Description: Zakup i dostawa 3 szt. samochodów terenowych ze stałym napędem na 4 koła do prac w trudnym terenie w ramach projektu SOPO IV
Internal identifier: EDZ.26.81.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: przetarg nieograniczony
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34113000 4-wheel-drive vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 3 szt. samochodów terenowych ze stałym napędem na 4 koła do prac w trudnym terenie w ramach projektu SOPO IV. 2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Quantity: 3 pieces