666500-2026 - Competition
Finland – Software package and information systems – Toiminnanohjausjärjestelmä SaaS-palveluna, Joensuun Ellin Kodit Oy
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Toiminnanohjausjärjestelmä SaaS-palveluna, Joensuun Ellin Kodit Oy
Description: Pohjois-Karjalan hankintatoimi pyytää antamaan tarjouksen toiminnanohjausjärjestelmän toimittamisesta SaaS-palveluna sopimuskaudelle 1.12.2026 - 30.11.2028 + mahdollisuus jatkaa toistaiseksi voimassa olevana. Palvelun tulee täyttää Euroopan unionin suoraan velvoittavien säädösten, Suomen lakien ja asetusten sekä viranomaisten antamat määräykset. Tarjous on sitova ja se tulee laatia suomen kielellä. Hankintaprosessi on kokonaisuudessaan suomenkielinen.
Internal identifier: 627965
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: Sopimus voi jatkua toistaiseksi voimassa olevana, ks. lisätiedot tarjouspyynnön kohdasta Sopimusmenettely.