2. Procedure
Procedure
Title: Zakup medijskega prostora za promocijo lokalnih kmetijskih in živilskih proizvodov iz sektorjev mesa, mleka in sadja za jesen 2026
Description: Predmet javnega naročila je zakup medijskega prostora za promocijo lokalnih kmetijskih in živilskih proizvodov iz sektorjev mesa, mleka in sadja za jesen 2026, ki se bo predvidoma izvajal v obdobju od 2. 11. – 30. 12. 2026. Komunikacijski kanali, ki se bodo uporabljali in se jih vključi v medijske zakupe so: • TV • Digitalni mediji • Radio • Zunanje oglaševanje (city light in zunanji digitalni zasloni)
Internal identifier: JN-80052
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 577385