666634-2026 - Competition
Bulgaria – Furniture – Доставка на обзавеждане за кабинети по НП „Осигуряване на съвременна, сигурна и достъпна образователна среда“, Дейност 2 „Създаване на Център за хуманитарни науки“ за нуждите на Първа езикова гимназия – гр. Варна
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на обзавеждане за кабинети по НП „Осигуряване на съвременна, сигурна и достъпна образователна среда“, Дейност 2 „Създаване на Център за хуманитарни науки“ за нуждите на Първа езикова гимназия – гр. Варна
Description: Предметът на обществената поръчка е доставка на обзавеждане за кабинети по НП „Осигуряване на съвременна, сигурна и достъпна образователна среда“, Дейност 2 „Създаване на Център по хуманитарни науки“ за нуждите на Първа езикова гимназия - гр. Варна. При изпълнение на поръчката следва да се достави обзавеждане за кабинет по Чужди езици – английски език и кабинет по Български език и литература, подробно описано в Техническа спецификация, приложение към настоящите указания. Процедурата ще се проведе по реда на чл. 104, ал. 2 от ЗОП при условията на чл. 61, ал. 2, 3 и 4 от ППЗОП, т. е по т. нар. „обърнат ред“.
Internal identifier: 609797
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Предметът на обществената поръчка е доставка на обзавеждане за кабинети по НП „Осигуряване на съвременна, сигурна и достъпна образователна среда“, Дейност 2 „Създаване на Център по хуманитарни науки“ за нуждите на Първа езикова гимназия - гр. Варна. При изпълнение на поръчката следва да се достави обзавеждане за кабинет по Чужди езици – английски език и кабинет по Български език и литература, подробно описано в Техническа спецификация, приложение към настоящите указания.