666650-2026 - Competition
Hungary – Supply services of personnel including temporary staff – Diákmunkaerő biztosítása MAVIR Zrt. részére (416)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Diákmunkaerő biztosítása MAVIR Zrt. részére (416)
Description: Diákmunkaerő biztosítása a MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító Zrt. részére (II.)
Internal identifier: EKR001711042026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Nyertes AT feladata AK átmeneti illetve hirtelen felmerülő emberi erőforrás igényeinek költséghatékony, rugalmas kielégítése érdekében iskolaszövetkezeti tagok biztosítása a szövetkezetekről szóló 2006. évi X. tv. (továbbiakban: Sztv.) 10/B. § szerinti külső szolgáltatás keretében. Munkakörök: - Irodai kisegítő feladatok ellátása - Könnyű fizikai feladatok ellátása - Speciális tevékenységet igénylő feladatok ellátása - Hiányszakmákban végzett feladatok ellátása (pl. IT, villamosmérnök stb.) A konkrét munkakört, a munkakörben ellátandó feladatokat, valamint a feladatellátáshoz kapcsolódó egyéb, az igényelt munkaerővel kapcsolatos elvárásokat Megbízó az Egyedi Megrendelőben határozza meg. A szövetkezeti tagokat kizárólag AK toborozza és választja ki, a nyertes AT-nek ezzel kapcsolatban feladatellátási kötelezettsége nincs. AT a toborzott és kiválasztott személyek adatait a nyertes AT-nak írásban (elektronikus levélben) megküldi. Létszám: Tervezetten 40 fő, mely tartalmazza azon szövetkezeti tagokat is, akik a beszerzés időpontjában Megbízó számára iskolaszövetkezeten keresztüli szolgáltatásnyújtás keretében személyes közreműködést teljesítenek. A létszámban pozitív, illetve negatív irányban lehet eltérés 15%-os mértékben. A tervezett feladatteljesítési óraszám összesen 51308 óra/év. Munkarend, munkaidő-beosztás: Az elvárt feladatteljesítés időtartama heti minimum 20 óra/fő, maximum 40 óra/fő. A feladatteljesítés általános időtartama: kötött, a Megbízónál irányadó általános munkarendhez illeszkedően, azaz hétfőtől péntekig: 8:00 óra és 17:00 óra között, teljes munkaidős munkavállaló esetén 8 órás munkaidő + 20 perc munkaközi szünet alapulvételével A feladatteljesítés pontos időtartamát és annak beosztását feladatkörönként az Egyedi Megrendelő tartalmazza. A szövetkezeti tagok díjazása: Valamennyi munkakörben: kevesebb, mint 80 óra/hó teljesítése esetén br. 2400 Ft/fő/óra; 80 vagy több óra/hó teljesítése esetén br. 2600 Ft/fő/óra Nyertes AT feladata a mindenkori vonatkozó jogszabályok szerint a foglalkozás-egészségügyi vizsgálat elvégeztetése és költségének viselése. AK feladata a feladatteljesítésbe bevonásra kerülő szövetkezeti tag részére a feladatteljesítés általa történő megkezdését megelőzően a munka-, tűz- és balesetvédelmi oktatás megtartása, továbbá biztonsági oktatása, oktatási anyag, helyszín és az oktató személyének biztosítása.. A részletes műszaki leírást és feltételeket a KD tartalmazza. A nettó keretösszeg: 530.000.000,- HUF. AK a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Internal identifier: EKR001711042026/1