666659-2026 - Competition
Poland – Dressings – Dostawa materiałów opatrunkowych sterylnych, niesterylnych oraz siatek chirurgicznych do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego sp. z o.o. w Warszawie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów opatrunkowych sterylnych, niesterylnych oraz siatek chirurgicznych do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego sp. z o.o. w Warszawie
Description: Dostawa materiałów opatrunkowych sterylnych, niesterylnych oraz siatek chirurgicznych do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego sp. z o.o. w Warszawie
Internal identifier: ZP.71.MG.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141110 Dressings
Additional classification (cpv): 33141113 Bandages, 33141114 Medical gauze, 33141111 Adhesive dressings, 33141116 Dressing packs, 33140000 Medical consumables, 33141119 Compresses
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Materiały opatrunkowe, opaski, kompresy, setony
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia opisane są w załącznikach do SWZ: Formularz asortymentowo-cenowy – Opisy Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 2.1 - 2.4 do SWZ, stanowi integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularza ofertowego)
Internal identifier: Część 1 - Materiały opatrunkowe, opaski, kompresy, setony
Additional classification (cpv): 33141119 Compresses, 33141113 Bandages, 33141114 Medical gauze, 33141111 Adhesive dressings, 33141116 Dressing packs, 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Materiały opatrunkowe, kompresy, serwety, tupfery (wszystko z nitką RTG)
Internal identifier: Część 2 - Materiały opatrunkowe, kompresy, serwety, tupfery (wszystko z nitką RTG)
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Materiały opatrunkowe - zestawy do DIALIZ
Internal identifier: Część 3 - Materiały opatrunkowe - zestawy do DIALIZ
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - Opatrunki specjalistyczne
Internal identifier: Część 4 - Opatrunki specjalistyczne
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 - Materiały opatrunkowe- plastry opatrunkowe, przylepce
Internal identifier: Część 5 - Materiały opatrunkowe- plastry opatrunkowe, przylepce
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 - Materiały opatrunkowe- hydrokoloidowe, sterylne opatrunki do zaopatrywania ran
Internal identifier: Część 6 - Materiały opatrunkowe- hydrokoloidowe, sterylne opatrunki do zaopatrywania ran
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 - Hemostatyki
Internal identifier: Część 7 - Hemostatyki
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 - Wosk kostny
Internal identifier: Część 8 - Wosk kostny
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 - Terapia podciśnieniowa
Internal identifier: Część 9 - Terapia podciśnieniowa
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 - Opatrunek hydrowłóknisty
Internal identifier: Część 10 - Opatrunek hydrowłóknisty
Lot: LOT-0011
Title: Część 11 - Siatka polipropylenowa
Internal identifier: Część 11 - Siatka polipropylenowa
Lot: LOT-0012
Title: Część 12 - Siatki do naprawy przepuklin pachwinowych
Internal identifier: Część 12 - Siatki do naprawy przepuklin pachwinowych
Lot: LOT-0013
Title: Część 13 - Siatki do naprawy przepuklin brzusznych
Internal identifier: Część 13 - Siatki do naprawy przepuklin brzusznych
Lot: LOT-0014
Title: Część 14 - Urządzenie do fikasacji siatek przepuklinowych
Internal identifier: Część 14 - Urządzenie do fikasacji siatek przepuklinowych
Lot: LOT-0015
Title: Część 15 - Opatrunek hydrożelowy w strzykawce, tubie
Internal identifier: Część 15 - Opatrunek hydrożelowy w strzykawce, tubie
Lot: LOT-0016
Title: Część 16 - System do leczenia obniżenia ścian pochwy
Internal identifier: Część 16 - System do leczenia obniżenia ścian pochwy
Lot: LOT-0017
Title: Część 17 - Taśma do operacyjnego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
Internal identifier: Część 17 - Taśma do operacyjnego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
Lot: LOT-0018
Title: Część 18 - Siatka ginekologiczna do laparoskopowego podwieszania bocznego metodą Dubbisona
Internal identifier: Część 18 - Siatka ginekologiczna do laparoskopowego podwieszania bocznego metodą Dubbisona
Lot: LOT-0019
Title: Część 19 - Siatka do sakrokolpopeksji GINEKOLOGIA
Internal identifier: Część 19 - Siatka do sakrokolpopeksji GINEKOLOGIA
Lot: LOT-0020
Title: Część 20 - Materiały opatrunkowe niejałowe-gaza, kompresy, siatki
Internal identifier: Część 20 - Materiały opatrunkowe niejałowe-gaza, kompresy, siatki
Lot: LOT-0021
Title: Część 21 - Materiały opatrunkowe-siatki
Internal identifier: Część 21 - Materiały opatrunkowe-siatki
Lot: LOT-0022
Title: Część 22 - Kompresy niejałowe
Internal identifier: Część 22 - Kompresy niejałowe