666699-2026 - Competition
Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg gminnych oraz chodników, ścieżek rowerowych, przystanków autobusowych na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle – w podziale na II części
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zimowe utrzymanie dróg gminnych oraz chodników, ścieżek rowerowych, przystanków autobusowych na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle – w podziale na II części
Description: I. Część 1 - Zakres zamówienia obejmuje: usługi zimowego utrzymania dróg gminnych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle w granicach miasta Kędzierzyn-Koźle w sezonie zimowym 2026-2027. II. Część 2 - Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi zimowego odśnieżania na chodnikach, ścieżkach rowerowych i przystankach autobusowych na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle w sezonie 2026-2027 III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają m.in.: opis przedmiotu zamówienia zawarty w 3 pkt SWZ, Projektowane postanowienia umowy oraz załączniki zamieszczone na stronie internetowej prowadzonego postępowania stanowiące integralną częścią SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I zamówienia – Zimowe utrzymanie dróg gminnych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle w sezonie zimowym 2026-2027
Description: 1. Zakres zamówienia obejmuje: usługi zimowego utrzymania dróg gminnych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle w granicach miasta Kędzierzyn-Koźle w sezonie zimowym 2026-2027. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają m.in.: pkt 3 SWZ, Projektowane postanowienia umowy, oraz następujące załączniki zamieszczone na stronie internetowej prowadzonego postępowania stanowiące integralną częścią SWZ: załącznik A1 – Wykaz ulic Kędzierzyna-Koźla objętych zimowym utrzymaniem – standard I załącznik B1 – Wykaz ulic Kędzierzyna-Koźla objętych zimowym utrzymaniem – standard II 3. Termin wykonania zamówienia. 1) Termin obowiązywania umowy: od daty zawarcia do 31.03.2027 r. 2) Termin sezonu zimowego od dnia 15.11.2026r. do 15.03.2027r
Internal identifier: ZP.271.1.75.1.2026.RM
Lot: LOT-0002
Title: Część II zamówienia – Zimowe utrzymanie chodników i ścieżek rowerowych gminnych oraz przystanków autobusowych na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle w sezonie 2026-2027
Description: 1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi zimowego odśnieżania na chodnikach, ścieżkach rowerowych i przystankach autobusowych na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle w sezonie 2026-2027 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają m.in.: pkt 3 SWZ, Projektowane postanowienia umowy, oraz następujące załączniki zamieszczone na stronie internetowej prowadzonego postępowania stanowiące integralną częścią SWZ: Załącznik A.2 – wykaz dróg gminnych objętych zimowym utrzymaniem; Załącznik B.2 – wykaz ścieżek rowerowych objętych zimowym utrzymaniem; Załącznik C.2 – wykaz przystanków autobusowych objętych zimowym utrzymaniem. 4. Termin wykonania zamówienia. 1) Termin obowiązywania umowy: od daty zawarcia do 31.03.2027 r. 2) Termin sezonu zimowego od dnia 15.11.2026r. do 15.03.2027r
Internal identifier: ZP.271.1.75.2.2026.RM