666702-2026 - Competition
Czechia – Measuring instruments – SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm – Oprava a vybavení učeben robotiky a měření – dodávka vybavení
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm – Oprava a vybavení učeben robotiky a měření – dodávka vybavení
Description: Předmětem veřejné zakázky je modernizace učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm. Konkrétně se jedná o dodávku měřicích přístrojů a výpočetní techniky.
Internal identifier: 2026093
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38300000 Measuring instruments
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 30231000 Computer screens and consoles, 30213300 Desktop computer, 32342000 Loudspeakers, 38652120 Video projectors, 30232100 Printers and plotters, 30237000 Parts, accessories and supplies for computers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Část 1 Dodávka měřicích přístrojů
Description: Předmětem části 1 veřejné zakázky je modernizace učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm. Konkrétně se jedná o dodávku měřicích přístrojů.
Internal identifier: 2026093/1
Lot: LOT-0002
Title: Část 2 Dodávka výpočetní techniky
Description: Předmětem část 2 veřejné zakázky je modernizace učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm. Konkrétně se jedná o dodávku výpočetní techniky.
Internal identifier: 2026093/2
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
Additional classification (cpv): 30231000 Computer screens and consoles, 30213300 Desktop computer, 32342000 Loudspeakers, 38652120 Video projectors, 30232100 Printers and plotters, 30237000 Parts, accessories and supplies for computers