2. Procedure
Procedure
Title: Systémová a aplikačná podpora Informačného systému CPV a LMS
Description: Predmetom zákazky je zabezpečiť efektívne poskytovanie služieb systémovej podpory a služieb aplikačného rozvoja a údržby informačného systému centrálneho plánu vzdelávania (ďalej ako „IS CPV“) a informačného systému Learning Management System (ďalej ako „IS LMS“) a virtuálnej učebne Learning Management System (ďalej ako „VU LMS“) (ďalej spolu aj ako „IS“) za účelom zabezpečenia jeho riadnej prevádzkyschopnosti a úprav funkcionalít tak, aby verejný obstarávateľ mohol splniť svoje zákonné povinnosti, a aby mohla byť zabezpečená sústavná a kontinuálna prevádzka IS. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 súťažných podkladov - Opis predmetu zákazky a v časti B.2 Súťažných podkladov – Zmluva o poskytovaní systémovej a aplikačnej podpory informačného systému CPV a LMS
Internal identifier: 125/2026-NLZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72250000 System and support services, 72267100 Maintenance of information technology software, 72253200 Systems support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Predmetom zákazky je zabezpečiť efektívne poskytovanie služieb systémovej podpory a služieb aplikačného roz-voja a údržby informačného systému centrálneho plánu vzdelávania (ďalej ako „IS CPV“) a informačného systému Learning Management System (ďalej ako „IS LMS“) a virtuálnej učebne Learning Management System (ďalej ako „VU LMS“) (ďalej spolu aj ako „IS“) za účelom zabezpečenia jeho riadnej prevádzkyschopnosti a úprav funkcionalít tak, aby verejný obstarávateľ mohol splniť svoje zákonné povinnosti, a aby mohla byť zabezpečená sústavná a kontinuálna prevádzka IS. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 súťažných podkladov - Opis predmetu zákazky a v časti B.2 Súťažných podkladov – Zmluva o poskytovaní systémovej a aplikačnej podpory informačného systému CPV a LMS