666780-2026 - Result
Latvia – Construction work – Fasāžu atjaunošanas darbi Bauskas novada objektos
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Fasāžu atjaunošanas darbi Bauskas novada objektos
Description: Fasāžu atjaunošanas darbi Bauskas novada objektos
Internal identifier: BNP 2026/53
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45453000 Overhaul and refurbishment work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bauskas Bērnu un jauniešu centra ēkas Rīgas ielā 8, Bauskā fasādes atjaunošana