666827-2026 - Competition
Czechia – IT services: consulting, software development, Internet and support – Dynamický nákupní systém na zajištění ICT odborných týmů pro podporu realizace projektů ČEPS
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dynamický nákupní systém na zajištění ICT odborných týmů pro podporu realizace projektů ČEPS
Description: Zadavatel zavádí dynamický nákupní systém (DNS) v zadávacím řízení v nadlimitním režimu dle § 138 a násl. Zákona. V rámci DNS bude Zadavatel zadávat jednotlivé veřejné zakázky na poskytování odborných služeb z oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podporu realizace projektů ČEPS, a to ve formě týmů, kdy každý tým se bude skládat vždy z min. 2 rolí, které odpovídají daným službám a jsou definovány v příloze č. 4 Zadávací dokumentace (Katalog rolí).
Internal identifier: DNS_10
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Dynamický nákupní systém
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services, 72220000 Systems and technical consultancy services, 72100000 Hardware consultancy services, 72310000 Data-processing services, 72300000 Data services, 72400000 Internet services, 72500000 Computer-related services, 72600000 Computer support and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001