666908-2026 - Competition
Latvia – Medical education services – Neatliekamās medicīnas ārsta palīgi
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Neatliekamās medicīnas ārsta palīgi
Description: Mācības ārstu palīgiem kvalifikācijas “Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs” iegūšanai
Internal identifier: VM 2026/12/ESF
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu, atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 10. panta pirmās daļas regulējumam.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80320000 Medical education services
5. Lot
Lot: LOT-0001