2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług w zakresie sprzątania pomieszczeń w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie oraz terenów przyległych do obiektów
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe sprzątanie i utrzymanie w czystości pomieszczeń w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie w woj. podkarpackim oraz terenów zewnętrznych, w tym odśnieżanie i usuwanie oblodzeń w okresie zimowym, wraz z dostawą materiałów toaletowych oraz innych materiałów i produktów służących do utrzymania stałej czystości. 2. Zamówienie zostało podzielone na dwie części, tj.: część I - 19 obiektów (z prawem opcji 20 obiektów), część II -16 obiektów.
Internal identifier: 1801-ILZ.260.39.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services, 90911200 Building-cleaning services, 90921000 Disinfecting and exterminating services, 90911300 Window-cleaning services, 90914000 Car park cleaning services, 90612000 Street-sweeping services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Świadczenie usług w zakresie sprzątania pomieszczeń w 19 obiektach (20 obiektach wraz z prawem opcji) Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie oraz terenów przyległych do obiektów.
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe sprzątanie i utrzymanie w czystości pomieszczeń w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie w woj. podkarpackim oraz terenów zewnętrznych, w tym odśnieżanie i usuwanie oblodzeń w okresie zimowym, wraz z dostawą materiałów toaletowych oraz innych materiałów i produktów służących do utrzymania stałej czystości.
Internal identifier: 1801-ILZ.260.39.2026 - część I
Additional classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services, 90921000 Disinfecting and exterminating services, 90911300 Window-cleaning services, 90914000 Car park cleaning services, 90612000 Street-sweeping services, 90620000 Snow-clearing services, 90911200 Building-cleaning services, 90630000 Ice-clearing services
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającej zakres zamówienia, tj.: świadczenia usług dezynfekcji, świadczenia usług mycia okien, zapewnienia serwisu sprzątającego do usuwania skutków awarii np. zalania, świadczenia usługi maszynowego doczyszczania podłóg, świadczenia usługi odśnieżania dachu i usuwania sopli z dachu. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zmniejszającej zakres zamówienia, tj.: rezygnacji ze świadczenia usługi, w części nie większej niż 20% całkowitej powierzchni zewnętrznej obiektu, w zakresie sprzątania terenu zewnętrznego w obiektach wymienionych w załączniku do SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: Świadczenie usług w zakresie sprzątania pomieszczeń w 16 obiektach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie oraz terenów przyległych do obiektów.
Internal identifier: 1801-ILZ.260.39.2026 - część II
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającej zakres zamówienia, tj: świadczenia usług sprzątania dodatkowych metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej, świadczenia usług dezynfekcji, świadczenia usług mycia okien, zapewnienia serwisu sprzątającego do usuwania skutków awarii np. zalania, świadczenia usługi maszynowego doczyszczania podłóg, świadczenia usługi odśnieżania dachu i usuwania sopli z dachu. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zmniejszającej zakres zamówienia, tj: rezygnacji ze świadczenia usługi sprzątania pomieszczenia biurowego w budynku Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie o powierzchni 154,00 m², rezygnacji ze świadczenia usługi, w części nie większej niż 20% całkowitej powierzchni zewnętrznej obiektu, w zakresie sprzątania terenu zewnętrznego w obiektach wymienionych w załączniku do SWZ.
667077-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 1801-ILZ.260.39.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90900000 Usługi w zakresie sprzątania i odkażania, 90911200 Usługi sprzątania budynków, 90921000 Usługi dezynfekcji i dezynsekcji budynków, 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90914000 Usługi sprzątania parkingów, 90612000 Usługi zamiatania ulic, 90620000 Usługi odśnieżania, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1801-ILZ.260.39.2026 - część I
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90900000 Usługi w zakresie sprzątania i odkażania, 90921000 Usługi dezynfekcji i dezynsekcji budynków, 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90914000 Usługi sprzątania parkingów, 90612000 Usługi zamiatania ulic, 90620000 Usługi odśnieżania, 90911200 Usługi sprzątania budynków, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 1801-ILZ.260.39.2026 - część II