667193-2026 - Competition
Bulgaria – Hotel accommodation services – Осигуряване на хотелско настаняване в страната и чужбина за нуждите на Националния институт по геофизика, геодезия и география при Българската академия на науките (НИГГГ-БАН)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Осигуряване на хотелско настаняване в страната и чужбина за нуждите на Националния институт по геофизика, геодезия и география при Българската академия на науките (НИГГГ-БАН)
Description: Осигуряване на хотелско настаняване в страната и чужбина за нуждите на Националния институт по геофизика, геодезия и география при Българската академия на науките (НИГГГ-БАН). Срокът за изпълнение на поръчката е 36 /тридесет и шест/ месеца от датата на сключване на договора. Пълният обхват на дейностите, включени в предмета на поръчката, са подробно описани в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 607911
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55110000 Hotel accommodation services
5. Lot
Lot: LOT-0001