2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa 4 szt. autobusów używanych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, do Kujawsko-Pomorskiego Transportu Samochodowego Spółka Akcyjna, autobusów używanych w ilości 4 szt., przeznaczonych do eksploatacji w regularnej komunikacji międzymiastowej, z podziałem na 2 następujące części (2 zadania): 1) dostawa 2 szt. autobusów używanych typu MAXI o liczbie pasażerskich miejsc siedzących nie mniejszej niż 53 miejsca, 2) dostawa 2 szt. autobusów używanych typu MAXI o liczbie pasażerskich miejsc siedzących nie mniejszej niż 63 miejsca.
Internal identifier: KPTS-ZP-5/D/AU/1/26/283
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34121100 Public-service buses
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa 2 szt. autobusów używanych typu MAXI o liczbie pasażerskich miejsc siedzących nie mniejszej niż 53 miejsca
Description: Przedmiot zamówienia dla tej części (części I zamówienia-zadanie nr 1) jest dostawa 2 szt. autobusów używanych kategorii M3 klasy II typu MAXI, o liczbie pasażerskich miejsc siedzących (bez siedzenia kierowcy) nie mniejszej niż 53 miejsca. Szczegółowy opis części I zamówienia (zadanie nr 1), pozostałe parametry, minimalne wymagania techniczne i wymagane wyposażenie dla każdego autobusu zawiera załącznik A1 do SWZ o nazwie: „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1”. Zamawiający wymaga aby udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/EU, przekraczał 50%.
Internal identifier: Część I zamówienia - zadanie nr 1
Quantity: 2 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa 2 szt. autobusów używanych typu MAXI o liczbie pasażerskich miejsc siedzących nie mniejszej niż 63 miejsca
Description: Przedmiotem zamówienia dla tej części (część II zamówienia - zadanie nr 2) jest dostawa 2 szt. autobusów używanych kategorii M3 klasy II typu MAXI, o liczbie pasażerskich miejsc siedzących (bez siedzenia kierowcy) nie mniejszej niż 63 miejsca. Szczegółowy opis części II zamówienia (zadanie nr 2), pozostałe parametry, minimalne wymagania techniczne i wymagane wyposażenie dla każdego autobusu zawiera załącznik A2 do SWZ o nazwie: „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2”. Zamawiający wymaga aby udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/EU, przekraczał 50%.
Internal identifier: Część II zamówienia - zadanie nr 2