See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: RAAMOVEREENKOMST VOOR DE LEVERING VAN VIS, ZEEVRUCHTEN EN BEREIDINGEN VAN VIS OF ZEEVRUCHTEN
Description: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de levering van vis, zeevruchten en bereidingen van vis of zeevruchten voor de verschillende keukens van AZ Sint-Lucas en Volkskliniek vzw.
Internal identifier: PPP0OH-661/6311/2025-034-PAV-MA
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03311000 Fish
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Rauwe vis, zeevruchten en bereidingen van vis of zeevruchten
Description: Dit perceel betreft de levering van diepgevroren rauwe vis, zeevruchten en bereidingen van vis of zeevruchten.
Internal identifier: 2025-034-PAV-MA_1
Additional classification (cpv): 15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat, 15119600 Fish meat, 15200000 Prepared and preserved fish, 15243000 Preparations of fish
Lot: LOT-0002
Title: Voorgegaarde vis, zeevruchten en bereidingen van vis of zeevruchten
Description: Dit perceel betreft de levering van diepgevroren voorgegaarde vis, zeevruchten en bereidingen van vis of zeevruchten.
Internal identifier: 2025-034-PAV-MA_2
Additional classification (cpv): 15200000 Prepared and preserved fish, 15119600 Fish meat, 15242000 Prepared fish dishes, 15243000 Preparations of fish