667388-2026 - Competition
Poland – Tree-maintenance services – RDW w Puławach. Usługi pielęgnacji drzew w ciągu dróg wojewódzkich nr 839 i 874
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: RDW w Puławach. Usługi pielęgnacji drzew w ciągu dróg wojewódzkich nr 839 i 874
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest : RDW w Puławach. Usługi pielęgnacji drzew w ciągu dróg wojewódzkich nr 839 i 874 KOD CPV: 77211500-7 Usługi pielęgnacji drzew 77341000-2 Okrzesywanie drzew 2. Zamówienie obejmuje usługi pielęgnacji drzew w ciągu dróg wojewódzkich nr 839 i 874 na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach w podziale na zadania: a) Zadnie nr 1 - Usługi pielęgnacji drzew w ciągu drogi wojewódzkiej nr 839 w km od 0+000 do km 25+150 w ilości 1500 szt. drzew b) Zadnie nr 2 - Usługi pielęgnacji drzew w ciągu drogi wojewódzkiej nr 874 w km od 27+020 do km 41+500 w ilości 700 szt. drzew 3. Zakres usług obejmuje bieżącą pielęgnację zadrzewienia oraz utrzymanie bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym w szczególności: a. usunięciu odrostów, b. usunięciu gałęzi suchych, obumarłych lub nadłamanych, c. uformowaniu korony drzew (prace w obrębie korony drzewa nie mogą prowadzić do usunięcia gałęzi w wymiarze przekraczającym 30% korony drzewa) d. usunięciu gałęzi wchodzących w kolizję z obiektami budowlanymi, urządzeniami technicznymi, liniami energetycznymi, budynkami, znakami drogowymi, ogrodzeniami, itp., e. wykonaniu niezbędnych cięć redukcyjnych w celu uzyskania skrajni poziomej i pionowej (skrajnia pionowa – 5 m), f. zabezpieczeniu ran po usuniętych gałęziach, g. usunięciu pasożytów drzew, w szczególności jemioły, itp., h. wywozie powstałego urobku drzewnego i zagospodarowanie go we własnym zakresie, i. uporządkowaniu terenu po wykonaniu prac.
Internal identifier: R6.ST.372.83.2026.sj
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Ogłoszenie wstępne
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
Additional classification (cpv): 77341000 Tree pruning
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: a) Zadnie nr 1 - Usługi pielęgnacji drzew w ciągu drogi wojewódzkiej nr 839 w km od 0+000 do km 25+150 w ilości 1500 szt. drzew
Description: Zakres usług obejmuje bieżącą pielęgnację zadrzewienia oraz utrzymanie bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym w szczególności: a. usunięciu odrostów, b. usunięciu gałęzi suchych, obumarłych lub nadłamanych, c. uformowaniu korony drzew (prace w obrębie korony drzewa nie mogą prowadzić do usunięcia gałęzi w wymiarze przekraczającym 30% korony drzewa) d. usunięciu gałęzi wchodzących w kolizję z obiektami budowlanymi, urządzeniami technicznymi, liniami energetycznymi, budynkami, znakami drogowymi, ogrodzeniami, itp., e. wykonaniu niezbędnych cięć redukcyjnych w celu uzyskania skrajni poziomej i pionowej (skrajnia pionowa – 5 m), f. zabezpieczeniu ran po usuniętych gałęziach, g. usunięciu pasożytów drzew, w szczególności jemioły, itp., h. wywozie powstałego urobku drzewnego i zagospodarowanie go we własnym zakresie, i. uporządkowaniu terenu po wykonaniu prac.
Internal identifier: R6.ST.372.83.2026.sj - zad 1
Lot: LOT-0002
Title: a) Zadnie nr 2 - Usługi pielęgnacji drzew w ciągu drogi wojewódzkiej nr 874 w km od 27+020 do km 41+500 w ilości 700 szt. drzew
Internal identifier: R6.ST.372.83.2026.sj - zad 2