667398-2026 - Competition
Czechia – Refuse-incineration plant construction work – Modernizace SZTE Žďár nad Sázavou (Teplárna Jihlavská) – Design-Build
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Modernizace SZTE Žďár nad Sázavou (Teplárna Jihlavská) – Design-Build
Description: Realizace zařízení zařízení na úpravu odpadu a multipalivový parní kotel pro energetické využití odpadu.
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45252300 Refuse-incineration plant construction work
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Změna termínů realizace dle popisu v zadávací dokumentaci. Snížení rozsahu díla: snížení kapacity příjmu a sterilizace zdravotnických odpadů; snížení kapacity či odebrání technologie související s příjmem a dávkováním čistírenských kalů. Nahrazení zhotovitele novým dodavatelem v případě odstoupení od smlouvy.