2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa odczynników do diagnostyki parametrów krytycznych oraz najem analizatora
Description: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa w zakresie odczynników do diagnostyki parametrów krytycznych oraz najem analizatora wraz z akcesoriami.
Internal identifier: NZP/75/P/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38434520 Blood analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001