667463-2026 - Competition
Latvia – Furniture – Mēbeļu un aprīkojuma iegāde darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Mēbeļu un aprīkojuma iegāde darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Description: Mēbeļu un aprīkojuma iegāde darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Internal identifier: LNP 2026/140
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 43800000 Workshop equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dažādas mēbeles darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Lot: LOT-0002
Title: Kokapstrādes darbnīca darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Lot: LOT-0003
Title: Sveču – ziepju darbnīca darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Lot: LOT-0004
Title: Rokdarbu darbnīca darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Lot: LOT-0005
Title: Sadzīves elektrotehnika darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Lot: LOT-0006
Title: Virtuves piederumi darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos”