667560-2026 - Result
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim z podziałem na dwie części: Zadanie nr 1 - Średni samochód ratowniczo-gaśniczy wraz sprzętem zamontowanym na stałe oraz dodatkowym wyposażaniem – 1 szt; Zadanie nr 2 - specjalistyczny sprzęt z zakresu specjalistycznych grup poszukiwawczo ratowniczych – 1 kpl
Description: Przedmiotem zamówienia jest Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim z podziałem na dwie części (zadania): Zadanie nr 1 - Średni samochód ratowniczo-gaśniczy wraz sprzętem zamontowanym na stałe oraz dodatkowym wyposażaniem – 1 szt; Zadanie nr 2 - specjalistyczny sprzęt do prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych - specjalistyczny sprzęt z zakresu specjalistycznych grup poszukiwawczo ratowniczych – 1 kpl. Przedmiot zamówienia realizowany realizowany jest w ramach projektu nr FEMA.02.04-IP.01-00A4/23 pn. „Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Minimalne parametry techniczne/jakościowe pojazdu zostały opisane w załączniku 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Previous notice: 428540-2026
Internal identifier: Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa specjalistycznego sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych - specjalistyczny sprzęt z zakresu specjalistycznych grup poszukiwawczo ratowniczych
Description: Przedmiotem zamówienia Dostawa specjalistycznego sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych - specjalistyczny sprzęt z zakresu specjalistycznych grup poszukiwawczo ratowniczych w ilości 1 kpl. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu nr FEMA.02.04-IP.01-00A4/23 pn. „Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. . Minimalne parametry techniczne/jakościowe pojazdu zostały opisane w załączniku 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Main classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment