See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów do konserwacji obiektów budowlanych z branż: budowlano-wykończeniowej, elektroinstalacyjnej i oświetleniowej, hydrauliczno-sanitarnej oraz wykładzin podłogowych - VIII części
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do konserwacji obiektów budowlanych z branż: budowlano-wykończeniowej, elektroinstalacyjnej i oświetleniowej, hydrauliczno-sanitarnej oraz wykładzin podłogowych. 2. Dostarczane materiały muszą być fabrycznie nowe, nieużywane oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Muszą być dostarczane w oryginalnych opakowaniach producenta, z etykietą zawierającą co najmniej: nazwę i dane identyfikacyjne produktu, dane identyfikacyjne producenta, miejsce produkcji oraz kraj pochodzenia. Materiały muszą spełniać wymagania właściwej normy zharmonizowanej lub posiadać europejską albo krajową ocenę techniczną, jeżeli jest ona wymagana dla danego wyrobu. Ponadto muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Każdy dostarczany produkt musi posiadać dokumentację w języku polskim, zawierającą dane techniczne oraz parametry produktu umożliwiające weryfikację jego zgodności ze specyfikacją oraz określonymi minimalnymi wymaganiami. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załączniki nr 2-9 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej: SWZ) pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy, dla każdej części zamówienia oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Internal identifier: 11/ZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44111000 Building materials
Additional classification (cpv): 44812200 Oil and water paints, 44111800 Mortar (construction), 44820000 Varnishes, 44112240 Parquet, 44191600 Parquet panels, 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting, 31220000 Electrical circuit components, 31500000 Lighting equipment and electric lamps, 31532920 Bulbs and fluorescent lamps, 31320000 Power distribution cables, 31221000 Electrical relays, 31224100 Plugs and sockets, 44411000 Sanitary ware, 42130000 Taps, cocks, valves and similar appliances, 44411700 Lavatory seats, covers, bowls and cisterns, 44112200 Floor coverings, 24910000 Glues
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 1
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 1. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 2
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 2. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 3
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 3. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa artykułów z branży elektroinstalacyjnej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży elektroinstalacyjnej. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa artykułów z branży oświetleniowej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży oświetleniowej. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – instalacyjne
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – instalacyjne. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – biały montaż
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – biały montaż. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 8 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Dostawa wykładzin podłogowych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wykładzin podłogowych. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Internal identifier: Część 8