2. Procedure
Procedure
Title: Oprema za delo z optičnimi vlakni po sklopih - Center odličnosti za fotonske, mikro in nano elektronske tehnologije, Univerze v Mariboru« v sklopu platforme INNOVUM
Description: Javno naročilo obsega dva sklopa. Prvi sklop se navezuje na nabavo zmogljivega varilnik za nizko-izgubno varjenje steklenih optičnih vlaken na osnovi obločnega varjenja, drugi sklop pa visoko kemijsko in toplotno odporen laboratorijski digestorij.
Internal identifier: JN-79963
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Varilnik za nizko-izgubno varjenje steklenih optičnih vlaken na osnovi obločnega varjenja
Description: Varilnik mora podpirati varjenje tako standardnih enorodovnih (SMF) in mulitmodnih vlaken (MMF), več-jedrnih vlaken (MCF), fotonksih-kristalnih vlaken (PCF) kot tudi visoko dopiranih vlaken in vlaken za ohranjanje polarizacije (PMF) ter vlaken s premeri od 125 do 500 m. Varilnik mora biti opremljen z robustnimi prijemali in motorji, ki omogočajo pozicioniranje vlaken z visoko ločljivostjo. Varilnik mora biti opremljen z optičnim sistemom (optični sistem mora biti integriran v varilnik), ki omogoča ploskovno podprto poravnavo na osnovi zajete slike čelnih ploskev vlaken (ang. End-View) in s klasičnim stranskim pregledom (ang. Side-View). Naprava mora biti kompaktna, prenosna, z LCD zaslonom na dotik in možnostjo baterijskega napajanja. Napajanje mora biti združljivo z električnim standardom 230 V / 50 Hz..
Internal identifier: 576756
Additional classification (cpv): 38600000 Optical instruments
Lot: LOT-0002
Title: Laboratorijski digestorij z varnostno omaro
Description: Laboratorijski digestorij mora biti skladen s standardom EN 14175, visoko kemijsko in toplotno odporen za delo z agresivnimi kislinami in topili, vključno z naprednim VAV krmiljenjem in poddigestorijskima omaricama za kisline in baze, ter tipsko preizkušeno varnostno omaro, skladno s standardom EN 14470-1 s požarno odpornostjo 90 minut (tip 90 / FWF90), namenjeno varnemu shranjevanju vnetljivih nevarnih snovi in topil v delovnih prostorih.
Internal identifier: 576757
Additional classification (cpv): 39180000 Laboratory furniture