667716-2026 - Competition
Belgium – Repair and maintenance services – Levering, onderhoud en reparaties van hydraulisch bevrijdingsmaterieel voor rekening van de FOD Binnenlandse Zaken
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Levering, onderhoud en reparaties van hydraulisch bevrijdingsmaterieel voor rekening van de FOD Binnenlandse Zaken
Description: De opdracht betreft de aankoop van hydraulisch bevrijdingsmaterieel en bestaat uit de volgende onderdelen: o werktuigen: 2 x hydraulische spreiders; 2 x hydraulische scharen; 2 x hydraulische scharen voor betonijzer; 2 x hydraulische wigvijzels; o hydraulische systemen: 2 draagbare groepen “motor-pomp” voor de voeding van 2 draagbare bevrijdingswerktuigen met een werkdruk van > 700 bar, voor het simultaan gebruik van twee werktuigen; 2 draagbare groepen “motor-pomp” voor 1 werktuig, met een werkdruk van > 700 bar, voor het gebruik van een werktuig; 8 x hydraulische slangen van 20 m met snelkoppelingen om de hydraulische werktuigen op elke hydraulische uitgang van de groepen “motor-pomp” te bevestigen; o 2 sets hoezen ter bescherming van de te bevrijden persoon en de intervenanten. De hierboven vermelde vermoedelijke hoeveelheden dienen gelijk verdeeld te worden over de operationele eenheden van Crisnée en Brasschaat.
Internal identifier: MAP2026-517-24
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MAP2026-517-24 - 1
Description: De opdracht betreft de aankoop, het onderhoud en de reparaties van hydraulisch bevrijdingsmaterieel en bestaat uit de volgende onderdelen: o werktuigen:  2 x hydraulische spreiders;  2 x hydraulische scharen;  2 x hydraulische scharen voor betonijzer;  2 x hydraulische wigvijzels; o hydraulische systemen:  2 draagbare groepen “motor-pomp” voor de voeding van 2 draagbare bevrijdingswerktuigen met een werkdruk van > 700 bar, voor het simultaan gebruik van twee werktuigen;  2 draagbare groepen “motor-pomp” voor 1 werktuig, met een werkdruk van > 700 bar, voor het gebruik van een werktuig;  8 x hydraulische slangen van 20 m met snelkoppelingen om de hydraulische werktuigen op elke hydraulische uitgang van de groepen “motor-pomp” te bevestigen; o 2 sets hoezen ter bescherming van de te bevrijden persoon en de intervenanten. De hierboven vermelde vermoedelijke hoeveelheden dienen gelijk verdeeld te worden over de operationele eenheden van Crisnée en Brasschaat.
Internal identifier: 1