Description of the procurement
Obiectul acordului-cadru: furnizarea de echipamente și subansamble pentru infrastructura de comunicații WAN, inclusiv servicii de instalare, configurare, punere în funcţiune, operaționalizare și instruire.
Cantitatile minime si maxime estimate a fi achizitionate pe durata acordului-cadru sunt:
2. Cartelă minim 4 porturi 100G: minimum 90 buc. - maximum 123 buc.
5. Interfață de conectare 100G tip 2: minimum 77 buc. - maximum 95 buc.
2. Cartelă minim 4 porturi 100G: minimum 33 buc. - maximum 90 buc.
5. Interfață de conectare 100G tip 2: minimum 18 buc. - maximum 77 buc.