2. Procedure
Procedure
Title: Iordningställande av friluftsanordningar samt montering av stängsel
Description: Upphandlingen avser iordningställande, underhåll och upprustning av friluftsanordningar samt montering av stängsel inom de naturreservat och friluftsområden som förvaltas av Eskilstuna kommun. Uppdraget omfattar bland annat löpande underhåll, reparation, upprustning och nyanläggning av friluftsanordningar och leder, samt montering av stängsel för betesmarker.
Internal identifier: UE 26.003
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92533000 Nature reserve services
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 92000000 Recreational, cultural and sporting services
5. Lot
Lot: LOT-0000