667921-2026 - Result
Bulgaria – Changing message indicator panels – Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси, тролейбуси и електробуси
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси, тролейбуси и електробуси
Description: Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси, тролейбуси и електробуси, разделение на следните обособени позиции: -Обособена позиция № 1 Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „Pesa 122NaSF”; -Обособена позиция № 2 Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T8M-700IT“; -Обособена позиция № 3 Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T6A5; -Обособена позиция № 4 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „“Шкода Соларис 26Tr”; -Обособена позиция № 5 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr”; -Обособена позиция № 6 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr-2”; -Обособена позиция № 7 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „HIGER KLQ6125GEV“ . ​​​​​​​
Internal identifier: 550743
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35261100 Changing message indicator panels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Обособена позиция № 2 Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T8M-700IT“
Description: Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T8M-700IT“ - количествата са както следва: 1.Указателна табела - челна 18685 - до 2 бр. 2.Указателна табела - странична 18686 - до 2 бр. 3.Указателна табела - задна 18687 - до 3 бр. 4.Вътрешната табела 18688 - до 3 бр. 5.Блок за управление на табелите Buse BS100 BS 100.21 21500 BS100 BS 100.21 21500 - до 4 бр.
Internal identifier: 551446
Main classification (cpv): 34924000 Variable message signs
Lot: LOT-0002
Title: Обособена позиция № 3 Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T6A5
Description: Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T6A5 - количествата са както следва: 1.Челна / странична табела BT519112, Bustec с размер по ширина 1280mm, бял LED BT519112 - до 6 бр. 2.Задна табела BT19032, Bustec, бял LED BT19032 - до 6 бр. 3.Блок за управление на табелите Bustec BT902.524.203 BT902.524.203 - до 10 бр.
Internal identifier: 551450
Lot: LOT-0003
Title: Обособена позиция № 4 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „“Шкода Соларис 26Tr”
Description: Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „“Шкода Соларис 26Tr” - количествата са както следва: 1.Предна табела 1653-950-250 - до 10 бр. 2.Странична табела 1653-950-251 - до 10 бр. 3.Задна табела 1653-950-253 - до 10 бр. 4.Вътрешната табела 1653-950-060 - до 10 бр. 5.Блок за управление на табелите Buse мостра - до 10 бр.
Internal identifier: 551453
Lot: LOT-0004
Title: Обособена позиция № 5 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr”
Description: Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr” - кличествата са както следва: 1.Указателна табела - челна 0000-309-156 - до 5 бр. 2.Указателна табела - странична 0000-309-158 - до 5 бр. 3.Указателна табела - задна 0000-309-161 - до 5 бр. 4.Вътрешната табела 0000-309-165 - до 5 бр. 5.Блок за управление на табелите Bustec BT 900 мостра - до 5 бр.
Internal identifier: 551457
Lot: LOT-0005
Title: Обособена позиция № 6 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr-2”
Description: Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr-2” - количествата са както следва: 1.Указателна табела - челна 0004-017081 - до 2 бр. 2.Указателна табела - странична 0004-017084 - до 2 бр. 3.Указателна табела - задна 0004-017090 - до 2 бр. 4.Указателна табела - вътрешна 0004-616-535 - до 2 бр. 5.Блок за управление на табелите мостра - до 2 бр.
Internal identifier: 551458
Lot: LOT-0006
Title: Обособена позиция № 7 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „HIGER KLQ6125GEV“
Description: Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „HIGER KLQ6125GEV“ - количествата са както следва: 1.Предна табела + странична 79WD2-12310-A01 - до 5 бр. 2.Задна табела 79WD2-12320-A01 - до 5 бр. 3.Блок за управление на табелите navatronic мостра - до 5 бр.
Internal identifier: 551459