667993-2026 - Competition
Poland – Technical computer support services – Zakup wsparcia gwarancyjnego dla systemu zapór sieciowych na lata 2027-2029 w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup wsparcia gwarancyjnego dla systemu zapór sieciowych na lata 2027-2029 w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Description: Zakup wsparcia gwarancyjnego dla systemu zapór sieciowych na lata 2027-2029 w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 6060/ILG 8/03357/03500/26/P (PZ.293.1287.2026)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72611000 Technical computer support services
Additional classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services, 50324100 System maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup wsparcia gwarancyjnego dla systemu zapór sieciowych na lata 2027-2029 w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Description: Zakup wsparcia gwarancyjnego dla systemu zapór sieciowych na lata 2027-2029 w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 6060/ILG 8/03357/03500/26/P ( PZ.293.1287.2026)