2. Procedure
Procedure
Title: Laboratorijska oprema - Real time PCR (CZB)
Description: Procijenjena vrijednost nabave je : 1.045.100,00 EUR bez PDV-a U ovom postupku procijenjena vrijednost je: 40.000,00 EUR bez PDV-a Predmet nabave je nabava laboratorijske opreme, Real-time PCR uređaj za Centar za zaštitu bilja, ustrojstvenu jedinicu Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu, sukladno uvjetima i zahtjevima propisanim u Tehničkoj specifikaciji, Troškovniku i cjelokupnoj Dokumentaciji za nabavu, u kojima je naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude. Postupak se provodi s ciljem sklapanja ugovora sa jednim gospodarskim subjektom, čija ponuda bude ocijenjena kao ekonomski najpovoljnija.
Internal identifier: N-1/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Procijenjena vrijednost nabave je : 1.045.100,00 EUR bez PDV-a. U ovom postupku procijenjena vrijednost je: 40.000,00 EUR bez PDV-a Predmet nabave je nabava laboratorijske opreme, Real-time PCR uređaj za Centar za zaštitu bilja, ustrojstvenu jedinicu Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu, sukladno uvjetima i zahtjevima propisanim u Tehničkoj specifikaciji, Troškovniku i cjelokupnoj Dokumentaciji za nabavu, u kojima je naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude. Postupak se provodi s ciljem sklapanja ugovora sa jednim gospodarskim subjektom, čija ponuda bude ocijenjena kao ekonomski najpovoljnija.