2. Procedure
Procedure
Title: Sociaal Domein Applicatie
Description: Het leveren van een bewezen (proven) SaaS-applicatie voor het ondersteunen en uitvoeren van de processen voor het Sociaal Domein Het betreft een overeenkomst voor 6 jaar met 2 x de mogelijkheid te verlengen met een maximaal geraamd waarde van 1,5 mio.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 2x2 optiejaren
Titel: Sociaal Domein Applicatie
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 2x2 optiejaren