668051-2026 - Competition
Romania – Repair and maintenance services of medical and surgical equipment – Acord Cadru Servicii Reparatii si Intretinere Echipamente de Sterilizare
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Acord Cadru Servicii Reparatii si Intretinere Echipamente de Sterilizare
Description: acord cadru Servicii Reparatii si Intretinere Echipamente de Sterilizare, conform caiet de sarcini. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatiile suplimentare au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, termenul-limita in care autoritatea va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare -conform prevederile OUG 107/2017 este de 12 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile.
Internal identifier: 4284134_2026_PAAPD1639392
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50420000 Repair and maintenance services of medical and surgical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Servicii Reparatii si Intretinere Echipamente de Sterilizare conform caiet de sarcini Nr. LOT Servicii 1 Echipamente Sterilizare 1.1 Masina de Spalat Instrumentar Steelco DS 800 2buc 1.2 Masina de Spalat Instrumentar Steelco DS 500 2buc 1.3 Masina de Spalat Steelco DS 610/2D 2buc 1.4 Autoclav Sterivap SPHP 669- 2 ED STERILIZARE CORP J 1buc 1.5 autoclav Sterivap SPHP 6618-1 - 1buc - SNSL5190945 - NI23054 - STERILIZARE 1.6 autoclav Unisteri SPS 336- 2 ED - 2buc - SN5150762 - NI21850 - STERILIZARE CORP J - SN5151015 - NI22468 - CHIR PL 1.7 autoclav Unisteri SPS 336- 1 ED - 2buc - SN5161214 - NI22467 - STERILIZARE- SN5161216 - NI22123 - AMB DOROBANTI 1.8 sterilizator cu plasma Steelco PL 130/2 - 3 buc - SN19A0410FQ013 - NI23023 - STERILIZARE- SN19A0410HZ018 - NI23024 - STERILIZARE - SN19A0410GY017 - NI23025 - STERILIZARE 1.9 Sterilizator cu abur 800Litri Sterivap SL6618-1 3buc 1.10 Sterilizator cu abur 300Litri Sterivap SL666-1 1buc 1.11 Sterilizator cu abur 60Litri Unisteri HP336-1 1buc 1.12 Sterilizator cu abur 100Litri Unisteri HP636-1 2buc 1.13 Masina de Spalat Instrumentar DS 610 SL2S/1 2buc 1.14 Masina de Spalat Instrumentar DS 500DRS 1buc
Internal identifier: 1