2. Procedure
Procedure
Title: Nabava vozila CDD i CZB
Description: Predmet ovog postupka je nabava osobnih vozila za potrebe Centra za kontrolu roba i proizvoda povezanih s deforestacijom i degradacijom šuma (CDD) i Centra za zaštitu bilja (CZB). Ukupna procijenjena vrijednost u planu nabave je: 332.800,00 EUR bez PDV-a. Procijenjena vrijednost postupka: 86.800,00 EUR bez PDV-a. Provodi se postupak za tri grupe predmeta nabave.
Internal identifier: N-6/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa A Vozila CDD
Description: Predmet nabave je nabava osobnih vozila za potrebe Centra za kontrolu roba i proizvoda povezanih s deforestacijom i degradacijom šuma (CDD). Vozila se nabavljaju za obavljanje djelatnosti propisanih Zakonom o provedbi Uredbe (EU) 2023/1115.
Internal identifier: N-6/2026-1
Lot: LOT-0002
Title: Grupa B Vozila CZB 1
Description: Predmet nabave je nabava vozila za potrebe Centra za zaštitu bilja CZB, za obavljanje terenskih poslova.
Internal identifier: N-6/2026-2
Lot: LOT-0003
Title: Grupa C Vozila CZB 2
Internal identifier: N-6/2026-3