See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Odvajanje in čiščenje odpadne vode v aglomeraciji Celje 2019 in delu aglomeracije Šentjur 2019 v Mestni občini Celje in Občini Štore
Description: Odvajanje in čiščenje odpadne vode v aglomeraciji Celje 2019 in delu aglomeracije Šentjur 2019 v Mestni občini Celje in Občini Štore - izgradnja kanalizacijskega omrežja in nadgradnja Čistilne naprave Škofja vas.
Internal identifier: JN-79776
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kukovčeva cesta, Zagrad in Zvodno v Mestni občini Celje.
Description: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019 - podprojekti št. 1) Kukovčeva cesta - cesta v Laško, 2) Zagrad, Zvodno in 26) Zagrad - Pod gradom.
Internal identifier: 577636
Lot: LOT-0002
Title: Mirna pot, Teharska in Vrhe v Mestni občini Celje.
Description: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019, podprojekti št. 3) Mirna pot, proti vrtnariji, 4) Teharska, 5) Vrhe - Sv. Ana in 6) Vrhe - Ulica nad streliščem.
Internal identifier: 577637
Lot: LOT-0003
Title: Zgornja Hudinja, Ulica heroja Šarha, Ob Hudinji in Obrtna v Mestni občini Celje
Description: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019, podprojekti št. 11) Zg. Hudinja 22-26, 14) Ulica heroja Šarha, 17) Ob Hudinji, 21) Obrtna spodnji del, stranska veja, 24) Obrtna stranske veje (1), Obrtna stranske veje (2) in Obrtna stranske veje (3).
Internal identifier: 577638
Lot: LOT-0004
Title: Ljubečna, Šmiklavž in Cesta v Zadobrovo v Mestni občini Celje.
Description: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019, podprojekti št. 7) Ljubečna - poljska pot, 8) Ljubečna - Štekličeva, 9) Šmiklavž in 15) Cesta v Zadobrovo.
Internal identifier: 577639
Lot: LOT-0005
Title: Prekorje, Gorica pri Šmartnem in Lopata v Mestni občini Celje.
Description: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019, podprojekti št. 10) Prekorje, 13) Gorica pri Šmartnem in 25) Lopata.
Internal identifier: 577640
Lot: LOT-0006
Title: Laška vas - Toplica in Pečovje v Občini Štore.
Description: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019, podprojekti št. 1) Laška vas - Toplica in 2) Laška vas - Pečovje.
Internal identifier: 577641
Lot: LOT-0007
Title: Kompole - Pod Gorico, Gorica v Občini Štore.
Description: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019, podprojekti št. 3) Kompole - Pod Gorico in 4) Kompole - Gorica.
Internal identifier: 577642
Lot: LOT-0008
Title: Prožinska vas v Občini Štore.
Description: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v delu aglomeracije Šentjur 2019, podprojekt št. 6) Prožinska vas.
Internal identifier: 577643
Lot: LOT-0009
Title: Čistilna naprava Škofja vas.
Description: Nadgradnja čistilne naprave Škofja vas.
Internal identifier: 577644