668295-2026 - Competition
Romania – Gas appliance maintenance services – SERVICII DE MENTENANTA, REVIZII ANUALE SI VERIFICARI TEHNICE PERIODICE PENTRU STATIILE DE USCARE GAZE NATURALE CU TRIETILENGLICOL
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: SERVICII DE MENTENANTA, REVIZII ANUALE SI VERIFICARI TEHNICE PERIODICE PENTRU STATIILE DE USCARE GAZE NATURALE CU TRIETILENGLICOL
Description: Obiectul achizitiei il constituie prestarea de Servicii de mentenanta, revizii anuale si verificari tehnice periodice pentru statiile de uscare gaze naturale cu trietilenglicol . Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 Entitatea Contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari in a 18-a zi pentru clarificarile transmise cu 23 de zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor si in a 11-a zi pentru clarificarile transmise cu 18 de zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 34915261_2026_PAAPD1599881
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50531200 Gas appliance maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Servicii de mentenanta, revizii anuale si verificari tehnice periodice pentru statiile de uscare gaze naturale cu trietilenglicol tip Bilfinger EMS Gmbh apartinand SNGN Romgaz SA Medias – Filiala de Inmagazinare Gaze Naturale DEPOGAZ SRL Ploiesti
Description: LOT I: Servicii de mentenanta, revizii anuale si verificari tehnice periodice pentru statiile de uscare gaze naturale cu trietilenglicol tip Bilfinger EMS Gmbh apartinand SNGN Romgaz SA Medias – Filiala de Inmagazinare Gaze Naturale DEPOGAZ SRL Ploiesti - conform caietului de sarcini publicat in SEAP.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Servicii de mentenanta, revizii anuale si verificari tehnice periodice pentru statiile de uscare gaze naturale cu trietilenglicol tip ARMAX apartinand SNGN Romgaz SA Medias – Filiala de Inmagazinare Gaze Naturale DEPOGAZ SRL Ploiesti
Description: LOT 2 Servicii de mentenanta, revizii anuale si verificari tehnice periodice pentru statiile de uscare gaze naturale cu trietilenglicol tip ARMAX apartinand SNGN Romgaz SA Medias – Filiala de Inmagazinare Gaze Naturale DEPOGAZ SRL Ploiesti - conform caietului de sarcini publicat in SEAP.
Internal identifier: 2