668327-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of compressors – „Абонаментно сервизно обслужване и ремонт на възли и агрегати за компресори за сгъстен природен газ, модели SW160 F6 2 бр., SW 90 F6, B30-30 и SW 110 F6, производство на „SAFE S.p.A“ Италия”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Абонаментно сервизно обслужване и ремонт на възли и агрегати за компресори за сгъстен природен газ, модели SW160 F6 2 бр., SW 90 F6, B30-30 и SW 110 F6, производство на „SAFE S.p.A“ Италия”
Description: Предметът на настоящата поръчка е „Абонаментно сервизно обслужване и ремонт на възли и агрегати за компресори за сгъстен природен газ, модели SW160 F6 2 бр., SW 90 F6, B30-30 и SW 110 F6, производство на „SAFE S.p.A“ Италия“. 1. В абонаментното сервизно обслужване са включени следните дейности: 1.1. Осигуряване на навременна компетентна помощ на Възложителя при възникване на извънредни аварийни ситуации. 1.2. Профилактики на компресорите – Изпълнителят извършва профилактики на компресорите, съгласно техническите предписания и изисквания на завода-производител в зависимост от работните часове на съоръженията. 2. Планови ремонти на технологичното оборудване на компресор за компресиран природен газ – възложителят е идентифицирал 20 вида планови ремонти, необходими за поддържане на безопасната им и безаварийна работа заложени в таблицата в Техническата спецификация. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.
Internal identifier: 603660
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50531300 Repair and maintenance services of compressors
5. Lot
Lot: LOT-0001