668410-2026 - Competition
Greece – Analysis apparatus – Ηλεκτρονικός ανοικτός διαγωνισμός σε ευρώ για την προμήθεια Αντιδραστηρίων Ανίχνευσης Ε6/Ε7 ογκοπρωτεΊνών HPV για το ήδη υπάρχον σύστημα Panther του Νοσοκομείου για τρία (3) έτη
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Ηλεκτρονικός ανοικτός διαγωνισμός σε ευρώ για την προμήθεια Αντιδραστηρίων Ανίχνευσης Ε6/Ε7 ογκοπρωτεΊνών HPV για το ήδη υπάρχον σύστημα Panther του Νοσοκομείου για τρία (3) έτη
Description: Αντιδραστήρια ανίχνευσης Ε6/Ε7 ογκοπρωτεϊνών HPV για 3 έτη
Internal identifier: 195-ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ Ε6/Ε7 ΟΓΚΟΠΡΩΤΕΪΝΩΝ HPV ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΑΡΧΟΝ ΣΥΣΤΗΜΑ PANTHER ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38432000 Analysis apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Ηλεκτρονικός ανοικτός διαγωνισμός σε ευρώ για την προμήθεια Αντιδραστηρίων ανίχνευσης Ε6/Ε7 ογκοπρωτεϊνών HPV για τρία έτη.
Description: Αντιδραστήρια ανίχνευσης Ε6/Ε7 ογκοπρωτεϊνών HPV για τρία έτη
Internal identifier: LOT-001
Quantity: 120 pieces