2. Procedure
Procedure
Title: Integraal ontwerpteam Wilhelminaschool in Rotterdam
Description: Integraal ontwerpteam voor de herontwikkeling van de Wilhelminaschool in Rotterdam 470.000 euro exclusief btw
Internal identifier: 26014
Type of procedure: Competitive dialogue
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: nu niet bekend
668411-2026 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke – Integraal ontwerpteam Wilhelminaschool in Rotterdam
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: 26014
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: nu niet bekend