2. Procedure
Procedure
Title: Voertuigen ten bate van onkruidbestrijding - Saver NV te Roosendaal
Description: Offerteaanvraag Aanbesteding met een Europese procedure voor het aanschaffen van onkruidbestrijdings machines ten bate van Saver NV te Roosendaal. Doel van de aanbesteding De wens is om per perceel één (1) overeenkomst af te sluiten met één (1) leverancier. het betreft een overeenkomst voor het leveren van voertuigen en/of onkruidbestrijdingsinstallaties conform in het PvE omschreven eisen. De wens van opdrachtgever is dat de voertuigen en installaties vóór 1 maart 2027 geleverd worden. Omvang van de Opdracht Perceel 1: 4 stuks werktuigdragers inclusief onkruidborstelinstallatie Perceel 2: 2 stuks werktuigdragers ten bate van heetwater onkruidbestrijdingsinstallaties Perceel 3: 2 stuks heetwater onkruidbestrijdingsinstallaties Per gevraagde onkruidborstelmachine is de wens voor het onderhoud een onderhoudscontract aan te gaan met leverancier. Opdrachtgever behoud zich het recht voor het onderhoud niet te gunnen. Aan de in deze uitvraag benoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Gunningssystematiek De gunning van de opdracht wordt gebaseerd op prijs-kwaliteitverhouding (BPKV). De systematiek is gunnen op waarde. Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten. De totale afnameprognose exclusief eventuele optie voertuigen heeft een geschatte totale omvang betreft € 600.000,-
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 16310000 Mowers
Additional classification (cpv): 34144430 Road-sweeping vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 - Werktuigdrager inclusief onkruidborstelinstallatie
Description: Offerteaanvraag Aanbesteding met een Europese procedure voor het aanschaffen van onkruidbestrijdings machines ten bate van Saver NV te Roosendaal. Doel van de aanbesteding De wens is om voor perceel 1 "Werktuigdrager inclusief onkruidborstel installatie" één (1) overeenkomst af te sluiten met één (1) leverancier. het betreft een overeenkomst voor het leveren van voertuigen conform in het PvE omschreven eisen. De wens van opdrachtgever is dat de voertuigen vóór 1 maart 2027 geleverd worden. Omvang van de Opdracht 4 stuks onkruidborstelmachines Per gevraagde onkruidborstelmachine is de wens voor het onderhoud een onderhoudscontract aan te gaan met leverancier. Opdrachtgever behoud zich het recht voor het onderhoud niet te gunnen. Aan de in deze uitvraag benoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Gunningssystematiek De gunning van de opdracht wordt gebaseerd op prijs-kwaliteitverhouding (BPKV). De systematiek is gunnen op waarde. Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Quantity: 4 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 - Werktuigdrager ten bate van heet water onkruidbestrijdingsinstallatie
Description: Offerteaanvraag Aanbesteding met een Europese procedure voor het aanschaffen van onkruidbestrijdingsmachines ten bate van Saver NV te Roosendaal. Doel van de aanbesteding De wens is om voor perceel 2 "Werktuigdrager ten bate van heet water onkruidbestrijdingsinstallatie" één (1) overeenkomst af te sluiten met één (1) leverancier. Het betreft een overeenkomst voor het leveren van voertuigen conform in het PvE omschreven eisen. De wens van opdrachtgever is dat de voertuigen inclusief de in perceel 3 aan te schaffen heet water onkruidbestrijdingsinstallatie vóór 1 maart 2027 opgeleverd worden. Omvang van de Opdracht 2 stuks werktuigdragers ten bate van heet water onkruidbestrijdingsinstallaties Per gevraagde werktuigdrager is de wens voor het onderhoud een onderhoudscontract aan te gaan met leverancier. Opdrachtgever behoud zich het recht voor het onderhoud niet te gunnen. Aan de in deze uitvraag benoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Gunningssystematiek De gunning van de opdracht wordt gebaseerd op prijs-kwaliteitverhouding (BPKV). De systematiek is gunnen op waarde. Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Quantity: 2 pieces
Options:
Description of the options: Opdrachtgever wenst per perceel één (1) overeenkomst aan te gaan met één (1) leverancier
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 - Heet water onkruidbestrijdingsinstallatie
Description: Offerteaanvraag Aanbesteding met een Europese procedure voor het aanschaffen van onkruidbestrijdingsmachines ten bate van Saver NV te Roosendaal. Doel van de aanbesteding De wens is om voor perceel 3 "Heet water onkruidbestrijdingsinstallatie" één (1) overeenkomst af te sluiten met één (1) leverancier. het betreft een overeenkomst voor het leveren van opbouwen conform in het PvE omschreven eisen. De wens van opdrachtgever is dat de heet water installaties opgebouwd op een in perceel 2 aan te schaffen werktuigdrager en vóór 1 maart 2027 opgeleverd worden. Omvang van de Opdracht 2 stuks heetwater onkruidbestrijdingsinstallaties Per gevraagde heet water onkruidbestrijdingsinstallatie is de wens voor het onderhoud een onderhoudscontract aan te gaan met leverancier. Opdrachtgever behoud zich het recht voor het onderhoud niet te gunnen. Aan de in deze uitvraag benoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Gunningssystematiek De gunning van de opdracht wordt gebaseerd op prijs-kwaliteitverhouding (BPKV). De systematiek is gunnen op waarde. Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.