2. Procedure
Procedure
Title: Santechnikos prekės (Nr. 11642)
Description: Santechnikos prekės ir kitos prekės kurių BVPŽ kodai yra 42130000-9 Čiaupai, ventiliai, vožtuvai ir panašūs įtaisai; 44410000-7 Vonios ir virtuvės reikmenys; 44100000-1 Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai; 44115200-1 Vandentiekio ir šildymo medžiagos; 44510000-8 Įrankiai. Prekės numatomos įsigyti pagal poreikį, taikant pasiūlytą nuolaidą. Prekių pagal Sutartį tiekimo terminas: 24 mėnesiai nuo Sutarties įsigaliojimo dienos, bet ne ilgiau nei parduodama prekių už 70000,00 eurų be PVM.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42130000 Taps, cocks, valves and similar appliances
Additional classification (cpv): 44410000 Articles for the bathroom and kitchen, 44100000 Construction materials and associated items, 44115200 Plumbing and heating materials, 44510000 Tools
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0