668626-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Zakup licencji czasowych RHEL wraz z serwisem oprogramowania i wsparciem merytorycznym dla dystrybucji RHEL i wykorzystywanego na niej oprogramowania open source” lub rozwiązanie równoważne
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup licencji czasowych RHEL wraz z serwisem oprogramowania i wsparciem merytorycznym dla dystrybucji RHEL i wykorzystywanego na niej oprogramowania open source” lub rozwiązanie równoważne
Description: Zakup licencji czasowych RHEL wraz z serwisem oprogramowania i wsparciem merytorycznym dla dystrybucji RHEL i wykorzystywanego na niej oprogramowania open source” lub rozwiązanie równoważne
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup licencji czasowych RHEL wraz z serwisem oprogramowania i wsparciem merytorycznym dla dystrybucji RHEL i wykorzystywanego na niej oprogramowania open source”