668627-2026 - Competition
Czechia – Energy and related services – Poskytování energetických služeb metodou EPC ve vybraných objektech v majetku Pardubického kraje - balíček XII
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies - Works
2. Procedure
Procedure
Title: Poskytování energetických služeb metodou EPC ve vybraných objektech v majetku Pardubického kraje - balíček XII
Description: V rámci zakázky bude poskytovatelem služeb vypracován návrh energeticky úsporných opatření. Realizace energeticky úsporných opatření ve smyslu této zakázky zahrnuje tyto úkony: • zpracování projektové dokumentace a zajištění dalších činností pro zajištění stavebních povolení na realizaci úsporných opatření, budou-li dle nabídky účastníka s ohledem na navrhovaná opatření nezbytná a nebyly-li podklady poskytnuty zadavatelem, • veškerá inženýrská činnost, zejména vyřízení náležitostí spojených se získáním stavebního povolení, • zpracování prováděcí projektové dokumentace na realizaci úsporných opatření, • dodávka a montáž navržených úsporných opatření „na klíč“, • energetický management (služby zahrnující trvalé sledování a vyhodnocování dosahovaných úspor energie) po dobu trvání smluvního vztahu, včetně kontroly instalovaného zařízení.
Internal identifier: EPC01
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies, Works
Main classification (cpv): 71314000 Energy and related services
Additional classification (cpv): 45300000 Building installation work, 42160000 Boiler installations, 31500000 Lighting equipment and electric lamps, 09331200 Solar photovoltaic modules
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Supplies