668752-2026 - Competition
Poland – Electron microscopes – AD/ZP/93/26 Dostawa elementów mikroskopu TEM Iliad w ramach rozbudowy mikroskopu TEM Iliad o funkcje tomografii elektronowej oraz 4D-STEM i system preparatyki próbek.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: AD/ZP/93/26 Dostawa elementów mikroskopu TEM Iliad w ramach rozbudowy mikroskopu TEM Iliad o funkcje tomografii elektronowej oraz 4D-STEM i system preparatyki próbek.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów mikroskopu TEM Iliad w ramach rozbudowy mikroskopu TEM Iliad o funkcje tomografii elektronowej oraz 4D-STEM i system preparatyki próbek wraz ze szkoleniem dla Politechniki Poznańskiej.
Internal identifier: AD/ZP/93/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38511000 Electron microscopes
Additional classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0007
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: AD/ZP/93/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38511000 Mikroskopy elektronowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0007