668779-2026 - Competition
Greece – Tomography devices – Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την υλοποίηση του Υποέργου 1 «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού από το ΓΝ Λαμίας» της Πράξης «Προμήθεια Αξονικού Τομογράφου 128 τομών από το Γ.Ν. Λαμίας για την κάλυψη αναγκών της Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας (ΠΦΥ)» με κωδικό ΟΠΣ: 6049938 στο Πρόγραμμα «Στερεά Ελλάδα» 2021-2027
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την υλοποίηση του Υποέργου 1 «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού από το ΓΝ Λαμίας» της Πράξης «Προμήθεια Αξονικού Τομογράφου 128 τομών από το Γ.Ν. Λαμίας για την κάλυψη αναγκών της Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας (ΠΦΥ)» με κωδικό ΟΠΣ: 6049938 στο Πρόγραμμα «Στερεά Ελλάδα» 2021-2027
Description: Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την υλοποίηση του Υποέργου 1 «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού από το ΓΝ Λαμίας» της Πράξης «Προμήθεια Αξονικού Τομογράφου 128 τομών από το Γ.Ν. Λαμίας για την κάλυψη αναγκών της Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας (ΠΦΥ)» με κωδικό ΟΠΣ: 6049938 στο Πρόγραμμα «Στερεά Ελλάδα» 2021-2027, προϋπολογισθείσας δαπάνης 530.000,00 € συμπ/νου ΦΠΑ και με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33115000 Tomography devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ 128 ΤΟΜΩΝ με παρελκόμενο εξοπλισμό
Description: ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ 128 ΤΟΜΩΝ με παρελκόμενο εξοπλισμό: Εγχυτής σκιαγραφικού μέσου, ομοιώματα ποιοτικού ελέγχου.
Internal identifier: 1
Quantity: 1 piece