2. Procedure
Procedure
Title: UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY MIASTA SOCHACZEW
Description: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miasta Sochaczew Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie następujących części: Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Sochaczew wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury oraz przedsiębiorcami. Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Miasta Sochaczew. Zakres ubezpieczenia obejmuje:
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zamawiający zastosuje procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tzw. procedurę odwróconą).
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I
Description: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Sochaczew wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury oraz przedsiębiorcami
Options:
Description of the options: Zamawiający na podstawie art. 441 u.p.z.p. zastrzega sobie prawo do jednostronnego w ramach prawa opcji rozszerzenia zamówienia do wysokości środków finansowych przyznanych na ten cel, w kwocie nie większej niż 60 000,00 zł.
Lot: LOT-0002
Title: Część II
Description: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Miasta Sochaczew.
Description of the options: Zamawiający na podstawie art. 441 u.p.z.p. zastrzega sobie prawo do jednostronnego w ramach prawa opcji rozszerzenia zamówienia do wysokości środków finansowych przyznanych na ten cel, w kwocie nie większej niż 50 000,00 zł.