668897-2026 - Competition
Poland – Flatbed and Tipper trucks – Dostawa 2 sztuk używanych samochodów ciężarowych wywrotek
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa 2 sztuk używanych samochodów ciężarowych wywrotek
Description: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą dwóch używanych samochodów ciężarowych – wywrotek w konfiguracji napędu 6x6 do siedziby Zamawiającego. 2) Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV): Główny kod CPV: CPV: 34134000-5 — Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki 3) Zamawiający dokona odbioru przedmiotu dostawy w siedzibie Zamawiającego, tj. w mieście Wrocław (kod pocztowy: 51-171) przy ul. P. Czajkowskiego 11/13. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przedmiotu zamówienia do wskazanego miejsca oraz do przeprowadzenia testów próbnych na własny koszt. 4) Szczegółowe wymagania oraz parametry techniczne przedmiotu zamówienia określono w Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. 5) Pozostałe informacje zawarte są w Rozdziale 3 SWZ.
Internal identifier: TZ.270.14.2026.PNU
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34134000 Flatbed and Tipper trucks
5. Lot
Lot: LOT-0001