2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej w podziale na 6 części
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej w podziale na 6 części Część 1 - Dostawa sprzętu komputerowego Część 2 - Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 wraz z uruchomieniem Część 3 – Dostawa pakietu oprogramowania biurowego Microsoft Office lub równoważnego Część 4 – Dostawa sprzętowych tokenów uwierzytelniających (kluczy kryptograficznych) Część 5 – Dostawa urządzeń teleinformatycznych wraz z montażem Część 6 – Dostawa systemu archiwizacji i kopii zapasowych wraz z wdrożeniem 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzach wymaganych parametrów technicznych, stanowiących Załączniki nr 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert w postaci katalogów elektronicznych. 4. Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji. 5. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, z zastrzeżeniem art. 261. 6. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 7. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 8. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 9. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy. 10. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca przed złożeniem oferty dokonał wizji lokalnej miejsca realizacji zamówienia - dotyczy cz. 5. Udział w wizji lokalnej jest obowiązkowy.Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp "Zamawiający odrzuca ofertę, jeśli została złożona bez odbycia wizji lokalnej...". Szczegóły określono w Rozdziale III, pkt 7 SWZ. 11. Zamawiający, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Internal identifier: 17/NIL/ZZ-SP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30213000 Personal computers, 30213100 Portable computers, 30213300 Desktop computer, 30237200 Computer accessories, 30231300 Display screens, 30232110 Laser printers, 48624000 Personal computer (PC) operating system software package, 35120000 Surveillance and security systems and devices, 32562000 Optical-fibre cables, 32520000 Telecommunications cable and equipment, 31682530 Emergency power supplies, 30233160 Tape streamers, 30237360 Linear Tape-Open (LTO) cartridges, 48710000 Backup or recovery software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Dostawa sprzętu komputerowego
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: 1. Komputer stacjonarny typ I – 100 sztuk 2. Komputer stacjonarny typ II – 20 sztuk 3. Komputer przenośny – 20 sztuk 4. Stacja dokująca – 20 sztuk 5. Monitor 24” FullHD – 220 sztuk 6. Monitor 27” 2K – 60 sztuk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu wymaganych parametrów technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Additional classification (cpv): 30213000 Personal computers, 30213100 Portable computers, 30213300 Desktop computer, 30237200 Computer accessories, 30231300 Display screens
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 wraz z uruchomieniem
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Urządzenie wielofunkcyjne A3 – 15 sztuk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu wymaganych parametrów technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2.2 do SWZ.
Main classification (cpv): 30232110 Laser printers
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – Dostawa pakietu oprogramowania biurowego Microsoft Office lub równoważnego
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę pakietu oprogramowania biurowego Microsoft Office LTSC w wersji Standard 2024 EDU (kod producenta: DG7GMGF0PN5D:0002_EDU) – 140 licencji lub równoważne i PRO 2024 EDU (kod producenta: DG7GMGF0PN5F:0002_EDU) – 10 licencji lub równoważne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu wymaganych parametrów technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2.3 do SWZ.
Main classification (cpv): 48624000 Personal computer (PC) operating system software package
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 – Dostawa sprzętowych tokenów uwierzytelniających (kluczy kryptograficznych)
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę tokenów uwierzytelniających: Typ I: Uniwersalny ze złączem USB-C oraz NFC. Złącze fizyczne USB typu C. Interfejs bezprzewodowy: Wbudowana antena NFC (Near Field Communication) do autoryzacji zbliżeniowej. Ilość: 200 szt. Typ II: Tradycyjny ze złączem USB-A oraz NFC. Złącze fizyczne USB typu A. Interfejs bezprzewodowy: Wbudowana antena NFC. Ilość: 50 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu wymaganych parametrów technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2.4 do SWZ.
Main classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 – Dostawa urządzeń teleinformatycznych wraz z montażem
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i montaż następujących elementów: 1. przełączników sieciowych wraz z modułami transmisyjnymi 2. urządzeń zasilania gwarantowanego UPS 3. okablowania strukturalnego kategorii 6A Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu wymaganych parametrów technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2.5 do SWZ.
Main classification (cpv): 32520000 Telecommunications cable and equipment
Additional classification (cpv): 32562000 Optical-fibre cables, 31682530 Emergency power supplies
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 – Dostawa systemu archiwizacji i kopii zapasowych wraz z wdrożeniem
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie kompletnego systemu backupu i archiwizacji danych, obejmującego oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych klasy open source enterprise, bibliotekę taśmową oraz wdrożenie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu wymaganych parametrów technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2.6 do SWZ.
Main classification (cpv): 30233160 Tape streamers
Additional classification (cpv): 30237360 Linear Tape-Open (LTO) cartridges, 48710000 Backup or recovery software package