669072-2026 - Competition
Poland – Technical computer support services – Przedłużenie pakietu usługi wsparcia producenta dla urządzeń i systemów bezpieczeństwa NGFW (Next Generation Firewall)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Przedłużenie pakietu usługi wsparcia producenta dla urządzeń i systemów bezpieczeństwa NGFW (Next Generation Firewall)
Description: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie pakietu usługi wsparcia producenta oraz wsparcia technicznego Wykonawcy dla posiadanych przez Zamawiającego Systemów bezpieczeństwa.
Internal identifier: BG-PZ.26.35.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0001