669101-2026 - Competition
Lithuania – Roadworks – Pėsčiųjų perėjų atnaujinimas
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Pėsčiųjų perėjų atnaujinimas
Description: Pėsčiųjų perėjų atnaujinimas Pirkimo objektas skaidomas į dvi pirkimo objekto dalis I pirkimo objekto dalis – Valstybinės reikšmės kelių parastasis remontas, įrengiant, sutvarkant, pertvarkant pėsčiųjų perėjas. II pirkimo objekto dalis – Valstybinės reikšmės kelių parastasis remontas, įrengiant, sutvarkant, pertvarkant pėsčiųjų perėjas (kultūros paveldo teritorijose).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233140 Roadworks
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Valstybinės reikšmės kelių parastasis remontas, įrengiant, sutvarkant, pertvarkant pėsčiųjų perėjas.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Valstybinės reikšmės kelių parastasis remontas, įrengiant, sutvarkant, pertvarkant pėsčiųjų perėjas (kultūros paveldo teritorijose).
Internal identifier: 2