2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa pipet laboratoryjnych oraz 2 sztuk karuzeli dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pipet laboratoryjnych oraz 2 sztuk karuzeli, zwanych dalej „sprzętem”, dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Zamówienie obejmuje dostawę sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. 3. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38000000-5 (sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)); 38437120-4 (stojaki na pipety). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 5 do SWZ. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk, pokój nr 116. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres minimum 12 miesięcy. Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji, z uwzględnieniem zapisów rozdziału XVI SWZ. Okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 4 do SWZ.
Internal identifier: 5B10.291.108.2026.MK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38437120 Pipette stands
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 5B10.291.1.108.2026.MK